DG Tip, spol. s r.o. - Reklamní předměty (Plzeň - Jižní Předměstí)

Velkoobchod s reklamními předměty

Dejte o sobě vědět všem potenciálním zákazníkům nebo potěšte své stálé klienty nějakým chytrým dárkem. Nabízíme reklamní předměty v Praze i celé ČR prostřednictvím internetového obchodu. Zajistíme potisk reklamních předmětů nebo reklamní výšivky na textil. Katalog produktů vám zašleme zdarma.

tel:
+420 777 348 472
fax:
+420 516 101 102
e-mail:
plzen@dgtip.cz
web:
www.dgtip.cz
  • Havlíčkova 971/16
  • Plzeň - Jižní Předměstí
  • 301 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Akční nabídka Ceníky / Katalogy


 

Nápadité i luxusní dárkové předměty

Jsme velkoobchod s více než dvacetiletou tradicí v oblasti prodeje reklamních předmětů po Praze, Brně i celé republice. V naší nabídce proto najdete jedinečné dárky a překvapení, která máme celoročně skladem, a tak není problém je kdykoliv dodat. Dodáváme reklamní předměty do Prahy a celé republiky jako materiál pro další prodejce či tiskárny i v dokončené podobě pro koncové klienty. Proto se věnujeme také potisku reklamních předmětů a reklamních výšivkám.

Nápadité i luxusní dárkové předměty

V naší nabídce naleznete všechny běžné reklamní předměty jako batohy, bonbony, bundy, čaje, čepice, deštníky, diáře, pomůcky na grilování, hrnky, hry, kalendáře, kalkulačky či klíčenky. Dále u nás zakoupíte i dárkové laser LED novoročenky, peněženky, polokošile, trička a další textil, přívěsky, ručníky, tašky, teploměry nebo titanové nádobí a USB flash disky. Spolupracujeme s předními výrobci dárkových předmětů, oblečení, potravin a dalšího zboží. Mezi naše dodavatele patří Teekane, Pierre Cardin, Samsonite, Rotring, Parker, Orient-Expres, PGA Tour, Jamie Oliver, Arco, Balmain, Bosch nebo Centrixx a další.

Potisk reklamních předmětů a výšivky

Nejsme jen dodavatelé reklamních předmětů z Prahy, ale staráme se také o jejich design. Proto vám rádi zajistíme potisk reklamních předmětů prostřednictvím nejmodernějších technologií. Provádíme sítotisk, rotační sítotisk i tamponový tisk, a tak jednoduše najdeme řešení pro všechny materiály. Pokud chcete vsadit na textilní dárky, rádi vám na ně vyrobíme reklamní výšivky.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce